Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2012, 17:04   #23
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Famir Zobacz post
Nie do końca bo nawet autorski storytellowy Łowca jest człowiekiem - zawsze będzie miał mniejsze pole do manewru niż istota nadnaturalna. A jeśli wygląda to inaczej wygląda to prosiłbym o jakieś informacje o settingu w którym ma toczyć się sesja bo wyraźnie mamy inną definicję słowa "łowca". Btw. gratuluje podejścia do graczy i znajomości ortografii.
Wybacz jeżeli uraziłam twoje uczucia, ortografię poprawiłam. Przyznaję, że mam z nią czasami idiotyczne problemy, więc jestem wdzięczna za wszelką pomoc w tej kwestii.

A jeżeli chodzi o większe pole manewru, to się wciąż nie zgadzam. Nie rozpatrywałabym tego po prostu w kategoriach rozmiarowych, a raczej skupiłabym się na zakresie.
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks

Ostatnio edytowane przez F.leja : 23-01-2012 o 17:07.
F.leja jest offline