Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2012, 18:55   #25
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
Dobra, rozumiem że rozmawiamy o dwóch różnych aspektach gry. Dla mnie po prostu coś takiego, jak "a ja się umiem zmieniać w nietoperza" jest kwestią drugorzędną. Chodzi mi o zakresy funkcji narracyjnych, które według mnie są w storytellingu najważniejsze. Jeżeli brać właśnie to pod uwagę, to łowca i istota nadprzyrodzona są równoważnymi uczestnikami opowieści i tylko od gracza zależy co z nimi zrobi.
I gwoli ścisłości, nie hejtuję graczy, którzy chcą grać potworkami. Po prostu nie zgadzam się z oceną, że łowcy, albo inne postaci, które są "zwykłymi ludźmi" są nudne.
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks
F.leja jest offline