Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2012, 01:37   #27
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
tsss...

Cytat:
Napisał Famir Zobacz post
Taki wampir zaś może... praktycznie wszystko. Tak długo jak unika słońca i regularnie się odżywia może rozwiązywać zagadki kryminalne, bawić się w politykę, tworzyć w porozumieniu z rządem jednostkę wampo-komandosów albo dziesiątkować miejscową ludność dla zabawy.
Dude ... ale może nie wszystko w jednej sesji? Chyba że planujemy jakąś epicką sagę?

Tak swoją drogą, retorycznie lawirujesz. Teraz mi mówisz, że łowca jest ograniczony schematem. Zgodzę się, ale też nie do końca - łowca, jako postać może potencjalnie występować w wielu odsłonach - w zależności jak działa stworzenie, na które poluje, w zależności od świata przedstawionego. Idąc za twoją wyliczanką, łowca-detektyw, łowca-demaskator (upolitycznionych wampirów, bo raczej jak masz wampira-senatora, to zagrasz subtelniej, a nie podejdziesz tak po prostu i nie dźgniesz osiką między żebra ... :P), łowca-komandos, łowca-kat.

Ale wcześniej mi mówiłeś, że łowca jest nudny bo jest zwykłym człowiekiem i dlatego nie dane mu jest czynić zajebistości. A wymieniasz w związku z wampirem wszytko to, co jest zasadniczo ludzkie. Więc powiedz mi w końcu ... dlaczego łowca jest taki fe? Dlatego, że nie potrafisz się w niego porządnie wczuć? Bo na to mi wygląda. Po prostu wolisz grać postaciami nadprzyrodzonymi. I to jest ok, każdy ma swoje preferencje.

Ale ... proszę ... nie wmawiaj mi, że coś czego nie lubisz jest zwyczajnie złe.
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks
F.leja jest offline