Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2012, 15:22   #100
Blackvampire
 
Blackvampire's Avatar
 
Reputacja: 1 Blackvampire jest godny podziwuBlackvampire jest godny podziwuBlackvampire jest godny podziwuBlackvampire jest godny podziwuBlackvampire jest godny podziwuBlackvampire jest godny podziwuBlackvampire jest godny podziwuBlackvampire jest godny podziwuBlackvampire jest godny podziwuBlackvampire jest godny podziwuBlackvampire jest godny podziwu
-I wtedy on wsadził mu ten zielony ryj w...- nie zdążył dokończyć zabawnej historii z oddziałem tarczowników i snotlingiem. Przerwał mu blady jak ściana Gracjan. Najwidoczniej pan "jasnowidz" od siedmiu boleści znowu narobił kłopotów. Albo postraszył te biedne człeczyny, że im kuśka odpadnie w dziesiątą noc pierwszego miesiąca kiedy sowa zahuczy trzy razy a zegar wybije godzinę duchów. Czy inne tego typu pierdoły. Ragnar już zaczął mamrotać marudnie odchodząc od stołu z niedokończonym piwem. Nienawidził kiedy mu przerywano spokojne picie.

Kiedy wgramolił się wraz z resztą do pokoju szaleńca i wysłuchał co mu też mają do powiedzenia, po prostu machnął ręką
-Ale pierdolicie panowie koledzy...mówię ja wam, że ten człek to w dzieciństwie w łeb dostał o jednego raza za dużo. Ot co.- podrapał się po wielkim nochalu
-Ja bym tam se tutaj został, ale jak tak bardzo was strach obleciał to możemy i ruszyć dupę w troki, ale w nocy niebezpiecznie się podróżuje, szczególnie z idiotą, który w każdej chwili może zacząć wrzeszczeć co mu tam ten jego chory umysł przyśni.- rzekł marudnym tonem do reszty w ogóle nawet nie patrząc na leżącego szaleńca.

Okropnie irytowała go ta cała sytuacja z tym niby prorokiem. Teraz był nawet skłonny ruszyć w te cholerną, zimną noc, byle tylko jak najszybciej dotrzeć do Hergig i oddać go magusowi. Bo, jak przodków wielbił, kiedyś nie wytrzyma i trzepnie go przypadkiem za mocno w ten szpetny ryj. No i będzie po proroku. Spojrzał po obecnych wyczekująco, jego spojrzenie ponaglało ich do podjęcia decyzji.
 

Ostatnio edytowane przez Blackvampire : 24-01-2012 o 15:25.
Blackvampire jest offline