Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2012, 12:12   #103
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
- Grzanki, o grzanki, ale mi się zachciało grzanek...hmmm…Gęsta cebulowa polewka za skwarkami i grzankami. To jest to! Gracek, gdzie ten grzanki? Mi też weź. Filix, Ragni, też chcecie?- Ja widać z całej tej poważnej sytuacji i przekazu Dawit wyciągnął tylko jedno słowo, które przyćmiło mu od razu pozostałe.

Wciąż nie dostrzegał zagrożenia, nie wiedział co się święci, ani co się stało. Wiedział za to tyle, że w brzuchu znowu zaczynało mu burczeć. Nie chciał się stąd ruszać, nie widział też wielkiego poruszenia u pozostałych, tylko parę osób zaczęło się krzątać. Gdyby wszyscy się jednak zebrali to podążył by za nimi, narzekając jednak wciąż na głód i na to, że Gracjan nie dał mu oczekiwanych grzanek.
 
AJT jest offline