Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2012, 23:20   #172
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Postaram się wyrobić z postem tak szybko jak jest to możliwe, ale skoro mam przymierzyć się do tego aby buty pospadały, to i pewnie o objętość trochę chodzi, a ja nie umiem za bardzo pisać na raty odgrywając postać. Mam nadzieję, że uda się szybko ustalić i rozstrzygnąć pewne rzeczy, które mają się w nim pojawić. Kiedy znajdę długą chwilę na okupowanie kompa na dłużej jak dwie , trzy godziny, to nie wiem, bo w życiu prywatnym mam gorący okres Jeżeli nie wyrobię się w tym tygodniu, to obiecuję zrobić to w następnym.

No i dla mnie nie musi być to ostatni post, o ile Walkera szlag nie trafi zaraz na początku obrzędu

Pzdr.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline