Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2006, 00:08   #46
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
- Tak, właśnie tego chcę. Nie wiem, jak możnaby to ująć lepiej. Powiedzenie o nim dla wszystkich i o jego praktykach może wreszcie ukróci praktyki Zakonu. Zgadzam się, że policja może tu nie wystarczyć, szczególnie, że jak znam moich "braci", nikt nie będzie nic wiedział. Dlatego potrzeba kogoś, kto z zewnątrz spojrzy na to, co się tam dzieje naprawdę i powie o tym innym. Przychodząc tutaj, liczyłem na spotkanie z kimś, od kogo coś zależy lub nie zawaha się działać. W zwykłym pubie to byłoby niemożliwe.
Edward chyba lekko uspokoił się, widząc w Marku ślad zrozumienia. Nadal jednak z lekką rezerwą podchodził do pozostałych.
- Wiem, że jest to dla Was lekkie zaskoczenie i nie oczekiwałem, że już od razu coś wymyślicie. Panienka Jenifer ma rację zadając to pytanie. Mam pewnien plan - jedyny jaki posiadam i jaki w obecnej sytuacji mogę zorganizować. Otóż mogę - jak każdy członek Zakonu - zaprosić w jego szeregi nowych ludzi. Jest to chyba jedyna szansa na dostanie się bez problemów do środka i poruszania się wewnątrz. Mogę to zorganizować w przeciągu kilku dni, zanim jeszcze nic nie podejrzewają.
Spojrzał na pozostałych czekając na ocenę jego planu. Słowa jakie padły od strony Izabell spowodowały, że na twarzy Edwarda pojawił się grymas, którego jeszcze nie widzieliście tego wieczoru. Nie spodziewał się takiej reakcji i teraz, całkowicie zrezygnowany, zwiesił głowę do dołu.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline