Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2012, 16:58   #470
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Kymil: Jans ma jakieś kontakty w straży (poza Sigfridem) albo jakichś sekretnych wielbicieli? Daje komuś łapówkę, ma na kogoś haka? Chodzi mi o coś, co by go zabezpieczyło (względnie) przed obławą straży.


PS. Także, ktokolwiek -- jakieś pomysły, jak mogą oficjalnie nazywać się dzielnice Talabheimu? Potrzebuję ze 3, 4 nazw. Kymil pisał o "dzielnicy biedoty", ale oczywiście władze nie mogą tego tak nazywać. Sam myślę o czymś takim:
-- Dolne miasto (dzielnica biedoty)
-- Dzielnica kupiecka (targ i sklepy)
-- Dzielnica pałacowa (pałac księżnej i ogrody, coś takiego)
-- Górne miasto (domy bogatych mieszkańców)
-- Dzielnica świątynna (świątynie?)

Ale te nazwy są takie zwyczajne. Ma ktoś oficjalne -- albo choćby nie-oficjalne, ale w miarę dobre -- materiały na temat miasta? Albo po prostu dobre pomysły?

Aha, z tego, co udało mi się dowiedzieć, to rzeka przepływa poza kraterem, w którym znajduje się miasto, zatem doki istnieją, ale nie stanowią chyba części miasta per se.


PS2. Xeper, jesteś w stanie stwierdzić, jaki mamy dokładnie miesiąc (5 miesięcy po przerwie)? Bo ja się nie orientuję w tym staroświatowym kalendarzu. Zakładam, że mamy wczesną wiosnę, jakby kwiecień. To będzie co? Zmiana Roku?
 

Ostatnio edytowane przez Yzurmir : 26-01-2012 o 17:59.
Yzurmir jest offline