Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2006, 16:55   #3
Hammen
 
Reputacja: 1 Hammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputację
Gdy pierwszy z przybyłych spojrzał na portal, ten dziwnie zatrzeszczał. Nagle dało się słyszeć coraz głośniejszy, niski krzyk. Magiczne przejście dziwnie rozbłysło i na posadzkę z wielkim impetem runęła krępa postać.-Oleresie myliłeś się…nigdy nie powinno się wbiegać w portal-wymruczał niski humanoid powoli podnosząc się z podłogi. Jak się okazało był to krasnolud. Zadbana broda okalała jego dość jasną twarz, a czarne oczy, z których bił nienaturalny spokój, starały się ogarnąć wszystko co otaczało młodzieńca. Pod ciemno zielonym płaszczem znajdowała się, doskonałej roboty krasnoludzka zbroja, która zapewniała ochronę nawet przed najpotężniejszymi ciosami. Rzeczą, która z pewnością zwróciłaby na siebie uwagę nawet najwytrawniejszych złodziei był piękny topór wiszący przy prawym udzie wojownika. Broń tą spowijało dziwne, połyskujące białe światło, a na rękojeści żarzyło się pięć złotawo-czerwonych run. Krasnolud z zaciekawieniem spojrzał na gnoma i niskiego człowieka, szczerze uśmiechających się do niego.- No masz...zapamiętaj Błyskaczu, za wszystkie dziwactwa tego świata odpowiedzialne są gnomy i zwariowani słudzy Boccoba- wymruczał pod nosem, klepiąc delikatnie topór ręką, jakby był jego najwierniejszym przyjacielem. Krępy mężczyzna sprawiał wrażenie bardzo podejrzliwego i nieufnego, lecz nagle, nie wiadomo z jakiego powodu stał się pewny siebie. -Witajcie! Czy bylibyście tak łaskawi i powiedzieli mi gdzie jestem, bo sądzę, że nawet spity niziołek ma lepszą orientacje w terenie ode mnie.-powiedział krasnolud powoli zbliżając się w stronę magów.
 
Hammen jest offline