Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2012, 11:25   #322
Luffy
 
Luffy's Avatar
 
Reputacja: 1 Luffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skał
Felix słuchał wymiany argumentów krasnoluda i elfa, który wreszcie wrócił ze zwiadu. Słuchał, bo w tunelu nie widział nawet czubka swojego nosa. Ciężko było mu opowiedzieć się po którejkolwiek ze stron. Wiedział, że lepszej chwili nie będzie, wszyscy są zajęci przez atak przypuszczony na zamek i wątpił by wiedzieli o ich obecności. Z drugiej strony co mogli zdziałać obaj ludzie w sytuacji gdy ciemność zdawała się być wszechobecna.

- Ciężko mi podjąć decyzję lecz muszę się zgodzić z Moperiolem. Moment nigdy nie będzie lepszy. Ja i Siegfried będziemy musieli polegać na waszym doskonałym wzroku. Wspominałeś coś o zamkniętych drzwiach, myślę że powinniśmy się im przyjrzeć.
 
Luffy jest offline