Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2006, 19:04   #8
Hammen
 
Reputacja: 1 Hammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputację
- Czy mi się zdaje, czy jestem jedyną osobą na tym „zgromadzeniu”, która nie dostała pisemnego, czy też słownego zaproszenia?- powiedział ze zdziwieniem w głosie krasnolud.- Z tym większym zainteresowaniem wysłucham co szanowni magowie mają do powiedzenia-oświadczył z lekkim przekąsem.- Nie mam zwyczaju się przedstawiać pełnym imieniem. Nazywajcie mnie po prostu Hagfur.- powiedział wyciągając z wewnętrznej kieszeni płaszcza bogato rzeźbioną fajkę. Wsypał do niej szczyptę jakiegoś dziwnego, sproszkowanego ziela, po czym zapalił.-Kto wie…może nasze drogi splotą się na dłużej- rzekł z obojętnością, spoglądając przy tym jak jeden z pierścieni dymu powoli unosi się nad jego głowę.
 
Hammen jest offline