Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2012, 13:14   #102
Uzuu
 
Uzuu's Avatar
 
Reputacja: 1 Uzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skał
Prom z załogą desantową możemy wysłać zanim wróci poprzedni skoro mamy już obraz i wiemy mniej więcej co się dzieje, czy musi on wrócić by nam to przekazać? bo inaczej zaoszczędzi nam to sporo czasu (przynajmniej tą godzinę). Więc teraz pytanie czy drugi prom zwiadu ma wylądować i czekać czy wracać na Dariusa po więcej.
Szczerze mówiąc to ten zwiad niewiele nam mówi póki co, trzeba by było wysłać ludzi do samej bazy i zobaczyć co się dzieje. Równie dobrze mogą tam się odbywać regularne walki albo "tylko sabotaż" lub jakiś wypadek w czasie burzy.
Pytanie drugie, czy bierzemy pełny prom ludzi czy znów raczej tylko "niezbędny personel".

Zresztą kto się pisze na lądowanie już pełne? mamy tylko dwadzieścia miejsc
Z mojej strony ja oraz może moja żona ale muszę najpierw uzyskać od Tadeusa odpowiedź na pw. David może pilotować jeden z promów.
 
__________________
He who runs away
lives to fight another day
Uzuu jest offline