Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2012, 23:52   #119
Uzuu
 
Uzuu's Avatar
 
Reputacja: 1 Uzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skał
Ok, ja tylko przypomnę kilka rzeczy. Po pierwsze nie wylądowaliśmy jeszcze a plany są już co będzie jak wrócimy . Nie mamy pojęcia co się dzieje na dole i ilu naukowców przeżyło do czasu naszego przybycia. Nie wiemy czy napotkamy zbrojny opór a wy już szykujecie się na wojnę , ale zgoda że lepiej dmuchać na zimne szczególnie że mieliśmy liczne raporty poza tym planeta jest jak by odcięta jednak.
Co Do mojej rodzinki. Megan nie poleci na pewno bo po pierwsze ma tylko 19 lat, po drugie ojciec się nie zgodzi. Co do medyków jest jeszcze żona Mathew, Rachel. Rozmawiałem z Tadeusem i pozwolił mi zmienić jej profil nieco, nie jest chirurgiem a raczej sanitariuszką, "Może nie lekarza, tylko faktycznie coś w stylu xenobiologa. Mniej leczenia, więcej autopsji, próbek i badań".

Moja propozycja jest taka, ponieważ mimo wszystko mamy element zaskoczenia nad ewentualnym wrogiem możemy przez godzinę czy dwie poradzić sobie bez silnego wsparcia dopóki ktoś nie zorientuje się o co chodzi. Naukowcy nie żołnierze pewnie będą się ociągać itp. Wylądujmy jednym promem z minimalnie potrzebnym oddziałem, drugi czeka na Dariusie w pogotowiu lub od razu lądujmy dwoma a potem jak zdaje się Abishai wspomniał ruch wahadłowy, daje nam to tylko różnicę 1h a w ciągu 2-3h zabierzemy najbardziej wartościowych naukowców. W tym czasie ja z jednym czy dwoma ochotnikami pójdziemy odzyskać dane. Uważam że maksymalnie 4h zajmie nam cała akcja a potem jak będzie czas to resztę?
Uważam że to bardzo dobry pomysł słać kogoś z naszych z nimi, szkoda gdyby któremuś odbiło i nie było się komu nim zająć. Medyk też na pewno się przyda
I tak wszystkie nasze plany zostaną zweryfikowane gdy wylądujemy już.
Kto pilotuje drugi prom? David?
 
__________________
He who runs away
lives to fight another day
Uzuu jest offline