Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2006, 12:56   #23
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
Bob pociągnął jeszcze jednego łyka. Po wypowiedzi Ringa łypnął na niego okiem, uśmiechnął się jeszcze raz.

Tak mi ojciec dali... W ogóle u nas w rodzinie była taka dziwna tradycja - Ojciec nazywał się tak samo jak dziadek, moi trzej bracia też nosili to samo imię, nawet nasz cholerny stary pies się tak nazywał!! Ale tatuś mnie nie lubił..Zamyślił się lekko Wszyscy mieli na imię John, tylko ja Bob... Może dlatego, że byłem jedynym białym w rodzinie oprócz mojej matki.. Wykrzywił usta i wychylił więcej whiskey.

Jestem tutaj też tylko przejazdem. Akurat szukam jakiegoś większego miasta, jutro rano ruszam, jeśli wszystko pójdzie ok. Dokończył szklankę, w jego oczach widać było zmęczenie. Timmy, mają tu coś na ząb?
 
__________________
Nie chcę ukojenia, które mogłoby mi odebrać skruchę, nie pragnę uniesień, które wbiłyby mnie w pychę. Nie wszystko, co wzniosłe, jest święte, nie wszystko co słodkie - dobre, nie wszystko co upragnione - czyste, nie wszystko co drogie - miłe Bogu.
Harv jest offline