Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2012, 13:25   #13
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
Mi tam pvp odpowiada, więc z chęcią wezmę udział, dawno tak się nie bawiłem.
Jednak jest kilka kwestii do obgadania.

Tak jak powiedziała Kanna oraz spostrzegł Armiel:
Działania w stylu nemezis faktycznie namieszają, bo jak ktoś grać nie potrafi, to prześle wszystkim opisy swojego nemezis.
Myślę, że zamiast listy umiejętności, która zresztą stanowi najważniejszy element postaci przy konfrontacji pvp, gracze powinni mieć wzgląd tylko na statystyki oraz historię postaci, (aby jakoś fabularnie swoją mechaniczną nemezis uzasadnić.)
W ten sposób będą wiedzieli tylko jak dana postać uzupełnia drużynę, więc nawet, jeśli jakaś trucizna się trafi, co nie zna zasad dobrej gry, to nie wyrządzi zbytniej szkody.

Co do przykładu "drzwi":
I tak obie grupy będą miały własnego google doca. Jeśli gracz proxy napisze coś, co hound mógłby zobaczyć, mg opisze mu w jego dokumencie, co widzi. Aby akurat wybrać owe przykładowe drzwi musiałby mieć po prostu szczęście.


Co do kwestii generatora:
Przeczytałem KP i mechanikę, ale dalej nie jestem pewien, czym jest ten generator, choć wiem jak działa. Przegapiłem coś w tekście?
 
Fiath jest offline