Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2005, 18:00   #39
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Dziewczynka przekręciła głowę na bok i spojrzała krytycznie na wilkołaka

- Niestety nie wiem co się tu wydarzyło... Gdybym wiedziała, sprawa byłaby dużo prostrza. Anastazjo możesz się nie kłopotać. Dziecko da sobie radę samo. Macie kłopot, bo to co tutaj wisi wygląda na ostrzeżenie. Ktoś najwyraźniej chciał, żebyśmy to odkryli, ktoś chce zwrócić na siebie naszą uwagę... A może raczej ściągnąć nasz strach... Ale my się nie boimy, prawda? - uśmiechnęła się zalotnie - Chociaż widząc waszą reakcję na małą bezbronną dziewczynkę nie byłabym tego taka pewna...
Zrobiła krótką pauzę na przyjrzenie się każdemu bardzo dokładnie
- Nazywam się Ashley Brown. Możecie mi mówić Ash. Nie bójcie się dziecka... - przybrała groźną minę, pokazała swoje bardzo długie i ostre kły i syknęła, po czym puściła do was oczko. - Mamy wspólną sprawę, bo ten, kto porywa wampiry, porwał też mojego przyjaciela... I teraz będzie miał ze mną do czynienia...
 
Milly jest offline