Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2006, 09:29   #12
Lorn
 
Lorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Lorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputację
Alan
- Posłuchaj człowieku – powiedział oburzony Alan cofając się do stolika po notes i piwo, i wyciągając latarkę – Nie obchodzi mnie twoja książka. Nie mam jej i nic o niej nie wiem. Z resztą jeżeli jest taka cenna to powinieneś jej lepiej pilnować zamiast oskarżać niewinnych ludzi o kradzież czy cokolwiek. Nie żądaj niczego ode mnie bo nie masz takiego prawa. Chcę tylko coś kupić, usiąść i napić się piwa, a jak nie to nie. Masz jakiś problem, to zadzwoń na policję i odwal się ode mnie bo sam po nich zadzwonię. I nie groź mi więcej, bo jest na to paragraf, jak chcesz coś ode mnie to poproś i złóż godną ofertę. Mój czas kosztuje. Szukasz frajera , to nie pod tym adresem. Nie jestem twoim chłopcem na posyłki. - zakończył siadając przy stoliku z dłuższą świeczką. Notes od razu schował do torby, a piwo i świeczkę postawił przed sobą.
- Masz dla mnie jakąś uczciwą propozycję?
 
Lorn jest offline