Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2012, 12:30   #127
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Problem jest taki, że moja postać się zna na tym, a ja niekoniecznie. Uroki RPG. Ale i tak się wypowiem:
- nie wiem, gdzie został wspomniany ruch wahadłowy, ale popieram. Jeden prom startuje na Dariusa, a drugi z Dariusa. Maksymalny czas oczekiwania na prom = połowa czasu lotu (bo można zawrócić ten, który nam odleciał).
- CKM jak najbardziej, Jerycho nie, nie wjedziemy nim do budynków
- osób jak najmniej, tylko te, które się nie dadzą łatwo zabić, warto żeby mieć na powierzchni sprawną drużynę bojową, a nie wycieczkę turystyczno-krajoznawczą
- mimo wszystko po Ukarach nie spodziewam się ataku frontalnego
- trzeba brać wszystkich naukowców (oczywiście w kolejności wartości), a nawet jeśli nie, to nie mówić im o tym na dzień dobry, bo możemy mieć ostrą jatkę
Chyba tyle (wiem, że niezbyt odkrywczy byłem). Posta postaram się jutro wrzucić.
EDIT: Jak widać nie wrzuciłem, dziś też nie jestem pewien czy dam radę, ale spróbuję. Najwyżej krótki będzie.
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline