Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2012, 15:20   #18
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Dobra, ja się wpisuję =3
Staję po stronie Proxy.

Chciałbym zapytać o docelowy "klimat" sesji. Rozumiem, że nie jest to żadne dark fantasy, chodzi mi bardziej umiejętności typu wezwanie posiłków. Powiedzmy ta ściana psów zombie. Wychodzimy z założenia, że NIKT NIGDY nie zada pytania "jak ty to zrobiłeś?!", czy może, że nikt nie będzie się czepiał naciąganych odpowiedzi?

Jaka jest motywacja tego wszystkiego? Było wspomniane w prologu, było o chęci wywiezienia generatora z miasta/ zabrania gdzieś do centrum, ale... to pośrednie. Coś musi wywoływać samą chęć zwycięstwa. Chyba, że przyjmujemy wersję "NIKT NIGDY nie zada pytania" : P

To jest PvP. Więc trzeba zadać ważne pytanie. Co po śmierci postaci? "Sory baby... zginąłeś." Czy będziemy mogli stworzyć nowe?

Zwykłe życie. Jak to jest? Mamy jakieś pokaźne kąta, czy musimy kombinować "co tu włożyć do garnka"?



EDIT:

Dobra, wyszło na to, że wytrollowałem nam mistrzynię : P

W pierwszej wersji posta stanąłem po stronie systemu Nemezis. Wkleiłem i zobaczyłem, że w międzyczasie, już kilka nowych postów się pojawiło, w tym ten o wycofaniu systemu, więc i ja usunąłem swoją aprobatę i dopisałem 4 akapity i kliknąłem OK, a tu się okazuje, że znowu pojawił się kolejny post gdy pisałem swój XD
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 06-02-2012 o 19:36.
Arvelus jest offline