Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2012, 20:13   #21
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Sekal Zobacz post
No to tym bardziej powinna tego tematu unikać. Widziałem już sesje, które przeradzały się w coś podobnego. Owszem, są gracze, których to bawi, którzy będą w tym czuć się dobrze.
Ale 90% z nich się znudzi.
Um, jasne ... rozumiem, że nie wszystkich to zainteresuje i nie mam nikomu za złe takiego podejścia ... serio, serio. Dlatego nie planuję podstępem przeistoczyć sesji z akcją w dramat obyczajowy, tylko z góry mówię jakie są moje zamiary. Kto zechce, ten się przyłączy ... i jak widzę, zainteresowanie nie jest takie znowu znikome - wydaje mi się, że trochę naciągane są przytaczane przez ciebie statystyki XD
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks
F.leja jest offline