Wątek: Byle Do Przodu!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2012, 16:20   #237
Artonius
 
Artonius's Avatar
 
Reputacja: 1 Artonius jest godny podziwuArtonius jest godny podziwuArtonius jest godny podziwuArtonius jest godny podziwuArtonius jest godny podziwuArtonius jest godny podziwuArtonius jest godny podziwuArtonius jest godny podziwuArtonius jest godny podziwuArtonius jest godny podziwuArtonius jest godny podziwu
-Witaj przyjacielu, widzę, że skrzydło powoli goi się – powiedział radośnie do smoka, kiedy ten go dostrzegł i wylądował obok. – Nie wiem czy w smoczej telewizji też emitują ten program, ale biorę udział w wielkim wyścigu. I kolejnym zadaniem jest osiodłanie smoka. Jeśli byłbyś na tyle miły i użyczył mi swoich barków, abym mógł zarzucić na nie siodło i wykonać zadanie, byłoby to dla mnie zaszczytem, że to właśnie dzięki tobie wykonam to zadanie.

Wtedy przydreptał do nich dwarf, dziwnie się zachowując. Czyli one jednak żyją? O co kaman? Nieważne.

- Dawaj to siodło mały, bo widzę, że nie ogarniasz ani trochę. W ogóle czemu tak śmierdzisz? Lepiej nie mów. Mów do ręki – Osztan pokazał mu swoją rękę, smok zrobił to samo. – Widzisz? To mój ziomek, piąteczka – smok przybił piątkę. Prawie zmiażdżył Niziołka. – Spoko, spoko tylko następnym razem trochę słabiej. No ale nie traćmy czasu, nachyl mi się tu ładnie i zarzucę siodło, przywiążę i lecimy.
 
Artonius jest offline