Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2012, 14:42   #40
chaoelros
 
chaoelros's Avatar
 
Reputacja: 1 chaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodzechaoelros jest na bardzo dobrej drodze
Mordrin był nieco ospały. Podczas jazdy zdrzemnął się w wozie, lecz obudził się kiedy spotkano niziołka i zatrzymano wóz. Krasnolud przeciągnął się i spojrzał z wozu na sytuację. Słowa żaka zdziwiły go. Gdyby był zwykłym khazadem to powiedziałby coś w stylu "No dobra dobra, nie cuduj, nie zabije cie". Mordrin jednak był zabójcą trolli a każdy taki zabójca dbał o prestiż więc przyjmował pochwały i przydomki bezkrytycznie.
-Ja myślę że jak "tamci" są źli, albo komuś nie pasują i nikt się o nich nie będzie czepiał, to możemy ich rozjebać.-Mordrin położył się w wozie z zamiarem kontynuowania drzemki.
-Obudźcie mnie jak spotkacie trolla a nie niziołka. Albo jak w ogóle będzie jakaś walka, czy jak już będziemy na miejscu czy coś...
 
chaoelros jest offline