Wątek: Byle Do Przodu!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2012, 20:04   #239
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Barelard;

[media]http://www.youtube.com/watch?v=c4dzpbHWrSo[/media]

[dziki śmiech Keeshe w tle]

No ale udało się! Otrząsnąłeś się też spod wpływu zioła! A co najważniejsze, udało ci się dogonić resztę zawodników! Pora wybrać sobie smoka, założyć siodło i ruszać! Tylko z kim wykonać to zadanie?!

[IMG]//memberfiles.freewebs.com/73/83/71058373/photos/Magic-and-Dragons/Dark%20Dragon%20Lord.jpg[/IMG]

Ton, Kiti, Nevis, Osztan;

Lair Extended Battle Trailer HD - YouTube

JAK ONI TO ROBIĄ?! Wszystko fajnie, tylko że jesteście nadal na etapie zakładania siodła na smoka. Wygląda na to że ani akrobaci ani wilki nie są airborn... Keeshe stoi oparta o skały nieopodal, piłując paznokcie, z krzywym uśmieszkiem na twarzy. Jak tak dalej pójdzie to naprawdę nieźle zabulicie i oby drowka nie zmieniła do tej pory zdania!

Astaroth;
Pora siodłać wielkiego gada!
+3 tury

Barbak;
http://www.nasze-wycieczki.info/zdje...rudzie-29a.JPG

Udało ci się załadować kamienie na wagonik. Nie miałeś tez problemu by samodzielnie pchać wagonik, w końcu ma się tę orkową [orczą?] siłę! Dalsza część zadania poszła uż gładko i wkrótce odebrałeś kopertę nowym zadaniem! Siodłanie smoka, tak... Pędzisz więc na miejsce, gdzie nad kanionem krąży mnóstwo smoków. I zonk – jest tutaj... Lavender?! WTH?! Lavender?!?!?!?!?!?
+2 tury

Tomisław;

Przerwa na kanapkę!!!
When I'm Hungry - YouTube
No to na smoka!
+2 tury
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline