Wątek: Byle Do Przodu!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2012, 23:54   #241
Sir_Michal
 
Sir_Michal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sir_Michal jest na bardzo dobrej drodzeSir_Michal jest na bardzo dobrej drodzeSir_Michal jest na bardzo dobrej drodzeSir_Michal jest na bardzo dobrej drodzeSir_Michal jest na bardzo dobrej drodzeSir_Michal jest na bardzo dobrej drodzeSir_Michal jest na bardzo dobrej drodzeSir_Michal jest na bardzo dobrej drodzeSir_Michal jest na bardzo dobrej drodzeSir_Michal jest na bardzo dobrej drodzeSir_Michal jest na bardzo dobrej drodze
- Skądinąd słyszałem, że mamy razem osiodłać tego smoka - Nevis nie bawił się w podchody, walnął więc prosto z mostu. - Jeśli mogę sugerować to wolałbym lecieć na twoim smoku... Jest nieco większy.

Odwrócił się na pięcie i skierował do dopiero co poznanych smoków:
- Będzie mi bardzo miło jeśli i wy będziecie nam towarzyszyć. W towarzystwie raźniej, racja?


- Teraz nie ma na nas mocnych! Dwóch niziołków, Smoczyca i jej młody (trochę podobne do jaszczurek, tylko trochę) no i duży smok. A może się przedstawimy? Jak będziemy do siebie mówić per niziołek czy per smok to nasza podróż szybko nam zbrzydnie. Ja jestem Nevis!


Niziołek przez chwilę zastanawiał się czy jego nowi znajomi go rozumieją. Na pewno, w końcu są złoci.
 
Sir_Michal jest offline