Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2012, 11:14   #210
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
-Wiesz, telefony są różne, mój nie ma na przykład wiertarki - zakpił John. - No to lecimy.

Odwinął studenta z koca, oparł o ścianę. Obejrzał pomieszczenie, sprawdził światło, przesunął studenta, żeby kamera nie wychwyciła krwi na twarzy Kiltrona, która pojawiła się na przesłuchaniu. Zaczął kręcić, najpierw twarz studenta, potem ujęcie unoszącej i opadającej klatki piersiowej, dowód, że student żyje. Kręcił dłużej, żeby Okunawa zobaczył, że student nie ma kłopotów z oddychaniem. Zakończył nagrywanie. Wpisał odpowiedni adres, wysłał, po kilku sekundach dostał potwierdzenei udanego transferu. Schowął telefon, patrząc się na studenta.

-Nie podoba mi się, że przedłuża rozmowę, czuję, że potrzebne będzie lekkie wsparcie. Idę do samochodu po broń, chcesz coś? Ja biorę Seburo.
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.
JohnyTRS jest offline