Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2012, 13:01   #180
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Wyszło, jak wyszło A tak, jak pisałem, wyszło dobrze, jak na sytuację z którą się w sesji spotkaliśmy. No, ale z taką ekipą wyjść źle prawa nie miało.

Za wszelkie słowa krytyki dziękuję. Takie uwagi są zawsze wyznacznikiem tego, co jeszcze mogę zrobić. W sumie w pbf gram od marca 2010 (w S.W.A.Ta). Więc, w porównaniu do na przykład Marrta czy Eleanor, jestem "świeżynką"

Co do zakończenie z Sam - w zasadzie minęło kilka lat, po których "opętanie" zrobiło swoje i nawet jeśli była mało "styrana" psychicznie po Bass to dzielenie ciała z obleśnym masochistą zrobiło swoje po tych kilku latach. No i krojenie samej siebie - brrr. Dlaczego tak? Może dlatego, że inaczej byłby to Happy End prawie. A takich w Zewie za wiele nie powinno być.

Raz jeszcze Wam wszystkim dziękuję za grę, za zaangażowanie.

Do zobaczenia, kiedyś, gdzieś ... być może.

Myślę, że Eleanor możesz spokojnie komentarze również przenieść do archiwum.
 
Armiel jest offline