Wątek: Berło władzy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2006, 23:30   #13
geerkoto
 
Reputacja: 1 geerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodze
Imię: Szary
Rasa: krasnolud
Klasa: skrytobójca
Intelekt: 10 pkt
Siła: 20 pkt

Ekwipunek:
2 tasaki, 3 noze do rzucania (w rekawie, cholewie, miedzy lopatkami), skorzana kurta z ochraniaczami na lokcie, naramienniki, karwasze, uprzaz do wspinaczki, lina z kotwiczka, kosci, zarcie

Wyglad:
Siwe wlosy, lekko ziemista cera, stalowe oczy, pokancerowane policzki, zaciete usta, siwa broda. Ponizej ciemna kurta spieta paskami mocujacymi naramienniki, uprzeza, plecakiem. Liczne sprzaczki sprawiaja, ze kurta przypomina kolczuge. Przy pasie wisza dwa potezne "noze", jak zwykl nazywac tasaki. Luzne spodnie pospinane paskami wpuszczone w wysokie, miekkie buty.

Historia:
Plotka glosi, ze krasnoludy sa niezreczne, wrecz niezgrabne, nie potrafia poruszac sie cicho...
Wedlug plotek krasnoludy zyja w kopalniach i nie wysciubiaja zen nosow (najwidoczniej zywiac sie kamieniami).
Jest takich bredni jeszcze wiele, jak na przyklad twierdzenie, ze krasnoludzkie niewiasty posiadaja brody - owszem posiadaja dokladnie takie same jak kobiety, czy nawet elfki.
Jednak najczesciej nikt nie postanawia zastanowic sie nad sensem, jeno plecie, jakto plotki.
Tak samo jest z krasnoludzkimi przebiegaczami. Nawet krasnoludy nie wiedza do konca kim sa ci dziwni zwiadowcy, zlodzieje, zabojcy. Tajemnicza kasta przyciaga mlodych, porywczych i ambitnych. Trudno powiedziec ilu sposrod kandydatow przezywa szkolenie. Ja przezylem. Opuscilem dom i rodzine. Porzucilem klan. Przestalem byc krasnoludem. Jestem jednym z was, najemnikiem, wloczega...
Nie mam przeszlosci, na coz mi przyszlosc!
 
__________________
Znowu boli (blog)...
geerkoto jest offline