Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2012, 13:18   #25
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
-Jeśli mogę spytać, to... w jaki sposób pomocna madame?- wtrącił się nagle Robert charcząc lekko. Uśmiechnął się i kontynuował.- Wybaczy madame, moją ciekawość, ale... pasuje pani do tego miejsca jak...- długo szukał odpowiedniego epitetu.- Jak róża do kupy gnoju. Dlatego jestem ciekaw, jakie to umiejętności mogą być użyteczne w tej osadzie. Jest pani może... medyczką?
Potarł podbródek.-Jeśli bowiem uzdrawianie ciał jest twoim darem, to byłbym więcej niż szczęśliwy, gdybyś jednak wybrała się z nami.
Marsac wolał bowiem, mieć pod ręką kogoś kto umie wyjmować strzały z zadka, czy to prezenty od tubylców, czy też "przypadkowe" postrzały od rozeźlonej Robin.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline