Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2012, 03:37   #4
homeosapiens
 
homeosapiens's Avatar
 
Reputacja: 1 homeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetny
W sumie zagrałbym, ale muszę wiedzieć kilka rzeczy zanim zrobię kartę.
1. Czy można brać klasy magiczne?
2. Czy klasy magiczne mogą wykorzystywać 3k na magiczne przedmioty, które same mogłyby stworzyć? Zasada w rekrutacji mówi jeden przedmiot - np. czarodziej z atutem warzenie elixirów bez elixiru jakoś wydaje mi się dziwny.
3.Czy możliwe są niestandardowe rasy? Jak bardzo, jeżeli są?
4. Z pierwszego postu wynika, że akcja będzie się toczyła w zamku(ja tak to zrozumiałem). W związku z tym np. kupno konia i atutów do walki konnej trochę mija się z celem.(zrobiłem jedną kartę postaci elfa wojownika łucznika, który miał konia i lubił trzymać wrogów na odległość, a potem przeczytałem pierwszy post dokładniej).
5. 32 pkt na charakterystyki. To by brzmiało jakbyśmy mogli rozdać 32 punkty. Chodzi Tobie o to, że możemy dodać 32 pkt gdzie chcemy z limitem 18, czy o system point buy 32?
6.Czar 2-3 poziomu - jak to działa? Można np wziąć czar 3 poziomu raz dziennie? 2 poziomu 2 razy dziennie, 1 poziomu 3 razy dziennie, czy coś? Jeżeli mielibyśmy możliwość nieskończonego rzucania jakiegoś czaru, to było by zdecydowanie za dużo, nawet 3- poziomowego. Rozpisałem się, ale chyba wiadomo o co mi chodzi.
7.Czy w ramach przedmiotu magicznego mozliwe są przedmioty cudowne? Np. z premiami do atrybutów? +2/4/6?
8.Stosujesz jakieś zasady domowe?
9. W fabularnych nie ma nacisku, czyli w dyplomacje skili nie pakować? :P
10, Można używać klas z Pathfindera? (to takie 3.5, z małymi zmianami, ale o tym samym balansie)
11. Jak określamy hp postac(rzucamy?średni wynik?)i?
12.Czy bardzo wymagana jest historia Zapomnianych Krain?
13.Ilu musi być graczy, żeby sesja sie rozpoczeła? Np. jak będzie trzech, to nie gramy czy coś? A co jak będzie pięciu?


Rozpisałem się . Dalsze pytania jak mi przyjdą do głowy.
 
homeosapiens jest offline