Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2012, 18:21   #83
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
To w końcu ma to być sesja obyczajowa czy sesja telenowela? Bo dla mnie jedno ni jak nie jest równoważne drugiemu... Nie chciałbym, aby zabił mnie w sesji jakiś karton jak biedną Hankę... Tak samo jak nie potrafię opisać siedemnastu najazdów kamery na dzwoniący telefon. Choć sam dzwoniący telefon mogę spróbować.

Pytanie - ta obyczajowość to ma być co dokładnie? Te nieszczęsne dworskie intrygi?

Tak, z chęcią zagrałbym obyczajową sesję bez rozdęcia i zadęcia: np. Berlin w momencie upadku muru berlińskiego.

Nie, dworskie przygody baronessy Praliny - dziękuję, poczekam...




Hawk - co do Twoich spostrzeżeń - wydaje mi się, że ludzie po prostu nie potrafią zagrać "siebie" - zwykłych ludzi, którzy mają zwykłe problemy i zwykle sobie z nimi radzą. Większosć traktuje RPG jednak jako odskocznię od życia - w życiu jestem leszczem to gram superpakerami...
 
Aschaar jest offline