Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2012, 18:41   #85
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Hawkeye Zobacz post
Powiedz mi Asch pisałbyś się na sesję, w której masz trzech graczy: jeden jest informatykiem, drugi jest urzędnikiem a trzeci audytorem ... i nic się nie dzieje ... idą na 8 godzin do pracy ... coś się dzieje ... muszą zostać po godzinach. Jakoś nie widzę kampanii w takim systemie ... ale co kto lubi ...
Aw, dude ... w momencie kiedy w fabule występują już trzy postacie kombinacji robi się tyle, że ja bym się pochlastała nie mogąc ich spisać.
A jeszcze podałeś trzy profesje, które tak ładnie można zgrać w scenariusz, że aż się popłakałam z zachwytu.
Oczywiście w takim przypadku nie zrobiłabym z tego obyczajówki, bo by wyszło ciut depresyjnie - w stylu literatury ciężkiego, siermiężnego realizmu (który niektórzy wielbią i nic nam do tego).
Ale thriller byłby z tego niewyjęty ...
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks
F.leja jest offline