Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2012, 19:25   #208
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Cóż jakby nie patrząc nie dałeś mi lekkiego wyboru. Miałem już odejść od takiego egoistycznego zakończenia, ale telefon od Arasaki zadzwonił i postawił dla Stanleya sprawę jasno. A jeszcze jedno za co cię cenie : świetnie ukazujesz to co nie widzą nasze postacie ale wpasowuje się to w ich portret. Może nie całkiem dobrze to ująłem , ale jakby przez całą sesje syntezowałeś się z nami. Ogólnie dobrze nam się grało

Następna postać będzie prawdopodobnie bardziej zrównoważona. Nie będzie ćpała to pewne. Zacząłem widzieć jak te śmieci niszczą ducha, co jest najgorsze co może się przytrafić. Trochę się jednak zamyśliłem nad usługami dla jakiś rozwrzeszczanych punków, nie wiem ile zapłacą ale to może nie podobać się mojej postaci. Może warto jeszcze podyskutować i pomyśleć nad klasyczną opcją. Dodam Lechu był za nią. Jeśli dobrze to rozegramy Johnny też się ucieszy bo fajnie będzie wpleść wątek gliniarski. Oczywiście życie z dnia na dzień to przesada, ale problem z uwiązaniem końca z końcem jak najbardziej. Dobra, jeszcze zobaczymy. Może zniknę na dwa dni, jak coś to się odezwę.


Wiesz teraz pomyślałem. Może zrobić otwarte zakończenie. Niech okup się uda i Stanley zostanie ze swoim sumieniem. Nie chce oczywiście ratować swojej postaci, ale może użył bym go w jakiejś sesji jako np. znajomego. Kto wie. Wszystko zależy od ciebie MG.
Tylko czy innym pasuję bycie ulicznymi roninami? Każda postać ma swoją motywację, zawsze można to jakoś ugrać. Widzę to też w taki sposób- moja postać i postać Johnego ex-glina często mogą się nie zgadzać. Teraz jednak nie możemy władować sobie kulki w łeb. To daje ciekawe możliwości. Tylko w przypadku 4 proponuję coś niby misję w GTA. Różne zadania o różnej trudności.
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 16-02-2012 o 19:33.
Pinn jest offline