Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2012, 20:01   #67
DrHyde
 
DrHyde's Avatar
 
Reputacja: 1 DrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłość
- Miło mi Was wszystkich poznać. Svenie oczywiście korzystaj do woli z zasobów biblioteki - Przeor spojrzał na Alberta. - Ufam, że dobór takiej kompanii przysłuży się w sprawie, którą pragnę poruszyć... Od kilku tygodni prześladuje Nas dziwna choroba. To znaczy ... tak nam się wydawało. Pierwsze oznaki pojawiły się wraz ze śmiercią Brata Jakuba. Wtedy myśleliśmy, że dopadła Nas zaraza. Wykluczyliśmy ten fakt, ponieważ objawy i częstotliwość zachorowań nie potwierdzają żadnej ze znanych nam dolegliwości. Postanowiliśmy podjąć śledztwo i oto co odkryliśmy...

Jean-Louis wstał i ruszył w kierunku uchylonych drzwi, które otworzyły się powoli. Czekający za nimi nowicjusz podał małą skrzynkę w ręce Przeora i opuścił bibliotekę. Jean-Louis usiadł i położył tajemniczy kuferek na stole. Zapadła cisza, którą przerwało skrzypnięcie zawiasów w skrzyni. Przeor wyciągnął obraz oprawiony w metalową ramę i położył na stole.



- Jak widać jest to ludzka skóra, na której wypalono symbol Pana Zarazy. O Wielki Ojcze wybacz mi, że wniosłem to plugastwo w mury Twego domu - Dintrans złapał talizman Taala zawieszony na szyi i ucałował go.
 
DrHyde jest offline