Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2012, 20:27   #231
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Dirith;

W końcu nie łatwo być zabójcą...
Assassin's Creed Brotherhood: Bloopers & Funny stuff - YouTube
2:40 – [płacz ze śmiechu]

Assassin's Creed: Revelations Bloopers Bugs Glitches Funny Compilation - YouTube

- No, to teraz sobie pogadamy...
- AaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAaaaaa!!!
- Znasz Norberta?
- AAAAAaaaaaaaaaaAAAA!
- Wiem, że znasz.
- ŁAAAaaa-Aaaaa-AAA-aaaaa!!!
English, mofo!
- N-n-norbert?! Piliśmy czasem razem, ale nie znam go za dobrze! Wiem, że na zamku pracował, magowi pomagał, znosił dla niego zioła i kości i podejrzane świństwa!... W-w-wiem że ma kuzyna w mieście, pracuje w stoczni! Ma na imię Robert, też tu często przychodził... ale to kawał drania był, rozróby robił, ponoć przemytnik... Po pijaku Norbert się chwalił że niedługo będzie bogaty bo Robert ponoć ludzi nawet wywoził z wyspy i przemycał tu podejrzany towar dla Norberta żeby ten miał dla tego swojego szefa maga, zza oceanu znaczy się towar... Ale ciekawe jak skoro statki żadne do portu od dawna nie przybijają?!
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline