Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2012, 02:05   #209
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Ok, post poszedł. Wolałem go dać dzisiaj, bo nie wiem jak jutro będzie u mnie z czasem.
Miałem wcześniejsze deklaracje Johny’ego i rzuty kośćmi dodałem troszkę do tego dramatyzmu i hollywoodzkich zagrywek i wyszło, co wyszło
Pinn Stanley jest jeszcze świadomy, choć bliski śmierci (obecne i poprzednie rany to poważna sprawa). Możesz jeszcze próbować strzelać.
Johny twoja postać też ma dwie poważne rany, ale jest świadoma i zdolna działać. Na pewno grozi jej wykrwawienie i omdlenie. Szybka pomoc lekarska może Analogowi uratować życie.
Działajcie zatem. O ile dobrze oceniam, to jeszcze dwie kolejki i zakończymy “Unitrę” w ten, czy inny sposób.

Pinn co do następnej sesji, to przykro mi nie zamierzam zmieniać scenariusza. Chyba, żebyście faktycznie w trójkę się uparli.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline