Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2012, 09:13   #71
DrHyde
 
DrHyde's Avatar
 
Reputacja: 1 DrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłość
- Masz więcej szczęścia niż rozumu - rozbawiony sytuacją Jean-Louis wstał i podszedł do Svena. Tomiszcze, które wpadło w Twoje dłonie istotnie opisuje medyczny pogląd na choroby znane nam z różnych zakątków Starego Świata… Jednak to co chcesz znaleźć, znajduje się w zakazanych plugawych księgach, których tu nie znajdziesz. To święte miejsce. Dom Taala. Nie przetrzymujemy tutaj takich rzeczy, nie licząc tego tu znaleziska. Jednak możesz przejrzeć księgi. Może coś pominąłem? Jestem już stary i rozum powoli odmawia posłuszeństwa, dlatego musimy się spieszyć Albercie – Przeor spojrzał zmartwionym wzrokiem na Sigmarytę. Następnie zabrał z dłoni Svena księgę, rzucił Ją na stół i otworzył w oznaczonym czerwonym płótnem miejscu.


- Na kartkach luźno wsuniętych masz objawy, które towarzyszyły wszystkim zmarłym w ostatnich tygodniach Svenie. Reszta pójdzie ze mną. Pokażę Wam miejsce, w którym znalazłem ów plugawy obraz- Jean-Louis założył kaptur na głowę, wrzucił obraz do skrzyni, którą zabrał ze sobą i ruszył w kierunku wyjścia z biblioteki.
 
DrHyde jest offline