Wątek: Byle Do Przodu!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2012, 10:35   #250
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
X
Złota myśl dnia:
Człowieki:
On; siedzi na kanapie, ogląda mecz.
Ona; [przysiada się] Hej, jak tam w pracy? No ja dzisiaj normalnie nie mogłam się dogadać z tą nową, ja nie wiem, w ogóle ona maluje se paznokcie i to na różowo, rozumiesz, haha? O, wiesz co, przypomniało mi się, dzwoniła Anka z Anglii, ta wiesz, kuzynka mojej siostry, co ma tego chłopaka co pracuje w magazynie biedronki, śmieszny koleś, haha. I ona tam w Londynie ma dużo taniej te kosmetyki co w Polsce są, nawet jak się paczką wyśle to taniej wychodzi. W ogóle się mi przypomniało ze muszę iść na pocztę, rachunki zapłacić! Ale dziś pada to może jutro pójdę. O, złamałam paznokieć, cholera! No i właśnie, ten lakier, bo Anka mi na gg pokazywała taki super lakier, taki lawendoworożowośliwkowy normalnie super, u nich jest trzy razy taniej! W takiem pojemniczku z fajnym pędzelkiem, bo ja lubię te krótkie pędzelki, te długie to maznę zawsze po placu… O, kurcze jak teraz wyglądam, z tym paznokciem… No a w ogóle w przyszłym tygodniu są urodziny Tomka to musimy gdzieś wyjść! Jego dziewczyna ponoć jest w ciąży, a oni przed ślubem! Hm! No i wiesz możemy iść do tej restauracji co ci mówiłam ze fajne kotlety mają. Ale N iw wiem bo przecież jestem na diecie! No to może w sobotę albo niedziele? To zadzwonię do nich. A, miałam też do Anki zadzwonić! To wiesz, jak do niej zadzwonię to może ją poproszę żeby mi też ten lakier śliwkowoowocowy kupiła? To na wyjście od razu będzie… Kosztował tylko 50 złotych…
- Ile?
- 50 złotych ale razem z wysyłką i wszystkim
On; [daje jej 50 zł]
Ona; Dzięki, skarbie, to dzwonię zaraz! Nie zapomnij wyprowadzić psa!

Wynik;
Ona; zadowolona, czuje się atrakcyjna, szczęśliwa że kochany mąż uważa, że ładnie jej w ładnym lakierze i drogich kosmetykach zza granicy.
On; usłyszał: "blaaaa bla bla bla blaaaa lba blablalba bla! Bla bla, bla bla bla, blablablabla ZŁOTYCH blablabla..."
Niezadowolony samiec, stracił kasę, stracił 25 minut meczu, a na dodatek nie ma pojęcia o co chodziło.

Drowy będąc wyżej w ewolucji mają lepsze sposoby komunikacji.
Ona; Samcu, 5k pls.
On; [oglądając mecz wyciąga w bok rękę z kasą]
Ona; [zabiera]

Wynik;
Ona; zadowolona, czuje się władczo i pochwali samca.
On; zadowolony, stracił 1 sekundę meczu, dał kasę i zaoszczędził sobie biczowania, kobieta jest zadowolona i go pochwali.
X
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline