Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2006, 20:57   #2
kitsune
 
kitsune's Avatar
 
Reputacja: 1 kitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwu
Hmm opisy zbliżeń, darowuję sobie. Zwłaszcza jeśli dotyczą postaci graczy. Dalej, mimo że (np. w cyberze czy WFRP) BG spotykają się z różnymi sytuacjami (inwektywy etc., często wulgarne), to nigdy wiąchy nie puszczę do kobitek grających u mnie na sesji.

Jako ciekawostkę podam, ze na jednej z konferencji poznałem panią psycholog (praktyka w psychiatryku ), będącą zarazem maniaczką RPG> Ona wszelkie sytuacje erotyczne opisuje ze szczegółami. Ekstremum to dokładnie przedstawiony gwałt na postaci jednej z graczek dokonany przez dwie postacie pozostałych graczy. Dla mnie kompletny HC (do tego bezcelowy i niezrozumiały), ale w zasadzie wszystko w tym wypadku zależy od graczy. Dla mnie osobiście nie byłoby to przyjemne. Dla wyjaśnienia dodam, że ta dziewczyna starała się analizować ile zniosą gracze i zatrzymywac się w tym momencie (wniosek: musiała miec niezłą ekipę ).

Pozdr
 
__________________
Lisia Nora Pluton szturmowy "Wierny" (zakończony), W drodze do Babilonu


kitsune jest offline