Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2012, 19:28   #218
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
To już jest koniec. Sesja dobiegła w tym momencie końca. Finał na pewno niespodziewany i wynikający z desperackiej akcji postaci Pinna.
Jak mówiłem ta paranoiczna akcja wpisuje się spiralę nałogu w jaki wpadł Mark Stanley, więc nie ma co żałować, ani krzywić się na taki przebieg zdarzeń.
Zakończenie dla Analoga jest otwarte. Co się stanie z uczciwym (przynajmniej po części) reporterem? Co z ocalałym materiałem video? Po co szefowie Militechu ocalili Analoga? To już pytania do gdybań i snucia wszelakich teorii.

Dziękuję wam obu za grę. Szczerze powiem, że nie spodziewałem się tak świetnej sesji. Jak po rekrutacji okazało się, że będzie was tylko dwóch to myślałem, że nic z tego nie wyjdzie. A tu proszę, takie miłe zaskoczenie.
Grało mi się z wami naprawdę świetnie. I mogę tę sesję spokojnie nazwać kwintesencją pbf-u. Były emocje, było fajne tempo, była akcja i przede wszystkim dotrwaliśmy (mimo różnych trudności) do końca.
Jednym słowem naprawdę niesamowita sesja. Oczywiście mówię o moich odczuciach, żeby nie było że sobie taką wysoką ocenę wystawiam
Za jakiś czas wrzucę raport, czyli kilka słów przemyśleń na temat sesji.
Zamykam "Unitrę" bez żalu, bo już zasadniczo zaczynamy kolejną przygodę w CP.
Jeszcze raz dziękuję wam za grę i mam nadzieję, że w kolejnej odsłonie będzie równie ciekawie i przyjemnie.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline