Wątek: Byle Do Przodu!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2012, 00:34   #258
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Ogólnie nie było źle. Konstrukcja stała, a nawet była w stanie jeździć. Drobnym problemem było, że miała wyglądać tak:


A wyglądała tak:


Za to jaki napęd! Zwłaszcza, gdy Ton zje fasolę.

Na szczęście pomocną dłoń okazała Keeshe. I zaraz dostała w nią sakiewkę z 90 złotymi monetami. Oraz katalog Praktikera.

- No to super, że pani po zakupy skoczy. Bo bez nowych narzędzi się nie wyrobię. Kupi pani: gumówkę ściernicową stołową, szlifierkę oscylacyjną, młotowiertarkę udarową, wkrętak elektryczny automatyczny z kontrolą momentu, blachowkręty z wiertłem pod klucz Torx, zestaw kluczy nasadowych i płąskooczkowych, siekiery, ciosła, ośniki, heble, lakierobejcę palisander półmat, (…), wichajster z dynksem, ze dwa tegesy, paczkę cosiek, widżet, ale bez takiegotego, kilka baracheł, albo szpejów, jeden pipszytyk i może jeszcze kilka popierdółek, mogą być z dzyndzelkiem, ale lepiej bez fafkulca.

Z nowymi narzędziami na pewno się uda!
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline