Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2012, 21:04   #390
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Jaskinia dr Grassa

- Jak już powiedziałem, Ona rozumie wspólny. Wystarczy, że powiesz jej czego chcesz. W bitwie może być z tym ciężko, bo jest przyzwyczajona do mojego głosu i moich rozkazów, ale nic na to nie poradzę. Z drugiej strony jest szkolona w walce, również w takiej u boku sojuszników, wiec sama będzie wiedzieć co robić. Musisz tylko pamiętać, ze choć cię rozumie, to nie jest człowiekiem i nie rozumuje jak człowiek. Bądź dokładny, dosłowny i precyzyjny. Inaczej może dość do nieporozumienia... -

Wygłasza swoją kwestie Grass sięgnął do kieszeni płaszcza i wydobył gwizdek o dziwnym kształcie. Popatrzył na niego przez chwile i rzucił go Mierzwie.

- To zwykłą piszczałka, ale wydaje specyficzny dźwięk. Słychać go z bardzo dużej odległości a Ona nie pomyli go z żadnym innym. Normalnie po jego usłyszeniu wracała do mnie. Wy będziecie musieli wymyślić i przekazać jej wasze zamiary związane z tym sygnałem. -
 
malahaj jest offline