Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2006, 18:36   #26
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
Bob nie śmiał się z tego, co powiedział Timmy.
Więc nie dziwi Cię to, że wszystko jest idealnie przygotowane na nasze przyjście? Pewnie znajdziemy jeszcze ciepłą kąpiel i łóżka ze świeżo wykrochmaloną pościelą, w których będą czekać chętne dziewice? Wybuchł chrapliwym śmiechem.

Ja bym uważał.. Wiele osób nastaje na moje życie, wiem, że w takim ślicznym żarełku może kryć się tłuczone szkło, a po takich ślicznych fajeczkach można się obudzić po paru godzinach na dnie rzeki. Wstał z krzesła, wsadził jedną zapieczętowaną butelczynę do kieszeni na piersi i wziął torbę.

Ja idę spać gdzie indziej, chłopaki. - Powiedział z poważną miną do reszty - Już i tak mam szczęście, że jeszcze żyję, na następny błąd nie mogę sobie pozwolić. Jak wchodziłem do miasta, to zauważyłem budynek przy cmentarzu, w którym ktoś palił w piecu. Wtedy mi nie otworzył, ale może teraz... A, i był tam jeszcze jeden przyjezdny.

Jego twarz wygładziła się nieco, wcześniej miał zmarszczone brwi.

Zajdę tam i zobaczę co z nimi, może potrzebują towarzystwa? zawsze lepiej nie nocować samemu, zwłaszcza w takim mieście, które nie wiadomo czy żyje, czy nie...
 
__________________
Nie chcę ukojenia, które mogłoby mi odebrać skruchę, nie pragnę uniesień, które wbiłyby mnie w pychę. Nie wszystko, co wzniosłe, jest święte, nie wszystko co słodkie - dobre, nie wszystko co upragnione - czyste, nie wszystko co drogie - miłe Bogu.
Harv jest offline