Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2012, 14:29   #12
Bronthion
 
Bronthion's Avatar
 
Reputacja: 1 Bronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodze
Ale wy macie pomysły...

homeosapiens:

Co do pomysłu zamieszczania rozmów w komentarzach... nie :P nigdy sie z czymś takim nie spotkałem i dialogi między postaciami na mniej czy bardziej ważne tematy także powinny być bezpośrednio w sesji. Wyobraź sobie jaki za przeproszeniem burdel by sie zrobił jakbyśmy tu mieszali dialogi postaci i normalną funkcje komentarzy. Jak ktoś nie chce czytać 'nudnych' dialogów to jego sprawa, ale rękami i nogami jestem za tym żeby było po staremu -> czyli dialogi w sesji.

Pieśniarz spokojnie sobie poradzi w pierwszej linii. Może robić za woja i za tanka nawet :P na 90% miałbym najwięcej KP z nas wszystkich na własnych buffach. Zatem najprawdopodobniej będę z paladynką na froncie. W skrócie pieśniarz jest wojownikiem łączącym w w harmonijną całość sztukę, szermierkę i magię wtajemniczeń. Ogólnie jest to postać nastawioną na 'obronę'. Możesz przeczytać o nim więcej w podręczniku "Księga i Krew".

Ale to rozpisywanie kto jakie ma czary wydaje mi sie... "Ej słuchaj, moge Cie powiekszyc i ochronic przed zlem!" eee... jak sobie wyobrazasz Twoją postac mówiącą nam wszystkim liste jakie ma buffy?

Romulus:
Nie przesadzajmy, wszystko na barki MG i to musiałby być dostępny na gg, a wszyscy mają swoje życie i przez takie czekanie by sie to tylko opoznialo. Moim zdaniem powinnismy zostac przy tym co napisal Mizuki. Każdy wszystko załatwi sam i idziemy dalej

Podsumowując:
Nie róbcie z tego jakiegoś mechanicznego slashera: dialogi wyrzucić, karty znać żeby wiedziec na kogo jakiego buffa rzucic no prosze was. Zero klimatu. Niech to ma ręce i nogi...

Edit:
Widzę, że Mizuki w tym samym momencie poruszył podobne tematy. Miło słyszeć

Co do systemu walki to ten z Kryształowej Wyspy był bardzo fajny i dawał dużo frajdy, świetnie mi sie kosiło moim łotrzykiem ;D
 
__________________
"Kiedy nie masz wroga wewnątrz,
Żaden zewnętrzny przeciwnik nie może uczynić Ci krzywdy."

Afrykańskie przysłowie

Ostatnio edytowane przez Bronthion : 21-02-2012 o 14:47.
Bronthion jest offline