Wątek: Byle Do Przodu!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2012, 23:37   #266
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
- Ale mnie zrobiła na szaro! Tak się dałem… Całe pieniądze poooszłyyy! – zrzędził Ton, gryząc mufinkę i groźnie wymachując plastikowym młotkiem.

Jednak nie zapominajmy, że Tallyho to pomysłowy i zaradny człowieczek (choć pewna część jego pomysłów napotyka problemy w realizacji i w konsekwencji okazuje się popisową klapą ). Więc, wykazując się pomysłowością i zaradnością, znalazł sposób na uzupełnienie braków finansowych. Ton zniknął w toalecie (tej na kółkach), a gdy wyszedł…

… uczerniona twarz, pobielone włosy, dwa lipne sejmitary z telezekupów Mango. To nie może być Ton – toż to prawdziwy drow!

Obrazki poglądowe:






(Wiem, że nieładnie się nabijać z kolegów larpowców, ale… sami się podkładają )

Tak przebrany wyszedł na ulicę i wmieszał się w karnawałowy tłum. Skierował swe kroki ku najbliższej siedzibie krasnoludzkiego banku. A na miejscu…


- To jest napad! Wszyscy na glebę, łapy na głowę! Jestem drogi srał… eee znaczy srogi drow i zabiorę wam wszystkie pieniądze! Ty tam, ręce precz od różdżki magicznego alarmu, albo poobcinam! Teraz oddawajcie: złoto, srebro, kosztowności, magiczne pierścienie (o ile nie przyciągają Nazguli), czeki banku krasnoludzkiego, wysokopoziomowe artefakty, magiczne lampy z dżinami spełniającymi życzenia i akwaria ze złotymi rybkami (też spełniającymi życzenia). Ale chyżo, bo sejmitarem pogonię!
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline