Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2012, 14:22   #82
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
*** Albert, Detlef, Knut, Mordrin ***

Łowca wysłuchał słowotoku Knuta z wyraźnym zainteresowaniem. - No i widzisz panie niemowa, rozgadałeś się pan. I czuje, że się szczerze rozgadałeś. Takich jak pan, to ja lubię, panie poszukiwacz przygód. Prosto, bez owijania w bawełnę i na temat. Na to czekałem. – Zwrócił się do Szłomnika, tym razem już złagodzonym, może nawet przyjaznym, tonem.

Po chwili zmierzył jeszcze raz wszystkich wzrokiem - Co chciałem wiedzieć, to się dowiedziałem. Na mutantów i wyznawców Chaosu, to nie wyglądacie więc … Idźcie już, idźcie! A nuż się przydacie, bo coś się niepokojącego tu ostatnio dzieje. – ostanie zdanie powiedział zdecydowanie ciszej – Ale pamiętajcie, obserwować to ja was będę, więc oby me zaufanie do pańskich słów się potwierdziło! Hans wyprowadź ich, póki się nie rozmyśliłem i pomóż przyprowadzić tu Martina - wydał komendę swemu pomocnikowi, po czym odwrócił się i ruszył do piwnicznego pokoju.
 

Ostatnio edytowane przez AJT : 25-02-2012 o 14:26.
AJT jest offline