Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2012, 07:57   #251
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Ja osobiście uważam że pewne rzeczy, są bardziej skomplikowane niż może się wydawać. Mój brak czasu nie jest nigdy niemal sygnalizowany.... Prowadzę własną firmę. Chęci do Uruk nie zabrakło mi nigdy, i nie zabraknie. Jak Campo wspomniałeś przywiązałem się do sesji, współgraczy i przygody. Zatem skoro tak postawiłeś sprawę, zakładam pampersa dziś piszę posta i generalnie się spinam.
Oczywiście nie mam gwarancji jak to wyjdzie, nie mniej jednak postaram się. Być może rozważałbym inne opcje gdyby nie to że i ty zawsze się przykładałeś. Zatem dyshonorem byłoby samemu dać teraz globalnie ciała. Warto też nadmienić że sesja i owszem jest rodzajem zobowiązania. Jednak obaj dobrze wiemy że ponad rok gry każdemu mógł przynieść wiele zmian.... I mi przyniósł.
 
Icarius jest offline