Wątek: Zew a PbCh
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2006, 17:54   #5
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Do grania przez gg w ZC podchodziłem nieufnie i muszę przyznać, że nawet wyszło. Fakt, to jest inny rodzaj rozgrywki, ale jeśli dobrze się przeprowadzi coś takiego, to jest jak na normalnej sesji. Dla więcej niż 3 osób nie ma sensu prowadzić - chaos zabija wszystko, nawet najlepszy scenariusz. I gracze też powinni być zdyscyplinowani, by zagrać na maksymalnym poziomie. Moje sesje przez gg trwały maksymalnie do 2 godzin, zawsze wieczorami i w nocy. Wcześniej co nieco sobie przygotowywałem (linki, gotowe opisy itp) by potem móc tylko wklejać i czekać na opisy. Do tego dochodzi organizacja sesji - okno główne to tam, gdzie wszyscy piszą. Do tego pootwierane okna do każdego gracza, gdzie umieszcza się solowe akcje, opisy dla Badacza itp. Jest to strasznie wyczerpujące, ale najwierniejsze temu, co można odtworzyć na sesji - dlatego trwa to do 2 godzin. A całość zwieńcza scenariusz, który do takiej rozgrywki musi być przygotowany specjalnie - można zapomnieć o zagraniu "Masek..." w taki sposób.
Jak dla mnie to było miłe rozczarowanie. Prowadziłem w ten sposób przez 2 miesiące po 3 razy w tygodniu. Przyzwyczaiłem się. A nastrój przychodzi sam (lub nie) - na to nie ma wpływu.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem