Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2012, 21:53   #111
Wnerwik
 
Wnerwik's Avatar
 
Reputacja: 1 Wnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetny
- Ups - Chyba jednak krzyczenie na rozszalałego berserka było złym pomysłem. Teraz zamiast na drzwiach wyżyje się na biednym grajku! A on był jeszcze taki młody! Nie chciał umierać! Tyle miejsc do zobaczenia, tyle wina do wypicia, tyle dziewek do obmacania! To nie mogło się tak skończyć!
Gdy Thojdmar odwrócił się w jego stronę barda sparaliżowało. Wiedział, że powinien zwiewać, ale nogi odmówiły mu posłuszeństwa. Dotychczas czerwona z oburzenia twarz Morvena pobladła gdy dotknęła ją zimna stal. Pirat chyba serio się wkurzył...
"- Żegnaj okrutny świecie!" - przemknęło mu przez myśl. Choć kto wie, może w ich stronach coś takiego uważano za dobry żart? Chyba nie... Mord w oczach Thojdmara wyglądał na prawdziwy.
- Yyy... Powtórzyć... Ale co? Wszak, ja nic nie mówiłem... - Głos mu się łamał. Nie chciał powtórzyć tego co mówił, choć z pewnością część słów była prawdziwa. Nie chciał skoczyć jak drzwi! - O, patrz, Gofryn! - Zawołał, sądząc, że odwróci na chwilę uwagę pirata i wziął nogi za pas. Przebiegł za stojącymi niedaleko Conorem i Ginnarem, po czym skrył się za Miszkunem.
- Ragnar, ratuj, on chce mnie zmasakrować!
 
Wnerwik jest offline