Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2012, 15:17   #95
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
- Oj, nie gniewajcie się, panie Thomas. Ja to niechcący! Hehe! A we łbie to mi się faktycznie miesza od waszego piwa. No to polejcie jeszcze kolejkę!

Knut podochocony alkoholem i tańcami, resztę wieczora spędził na radosnej zabawie. Nie podejmował już śledztwa i nie robił niczego podejrzanego. Raz, musiał utrzymać alibi przybyłego przypadkiem wędrownego poszukiwacza przygód. Dwa, faktycznie był wędrownym poszukiwaczem przygód – młodym i pełnym życia – i karczemna zabawa była mu miła. Tańczył więc, śpiewał, plotkował, potwierdzał historyjki Mordirina („Prawda! Sam widziałem – chuje na plecach!”). Wypił dość, by w głowie zaszumiało, choć nie tyle, by spić się w trupa. Koniec końców pożegnał przygodnych kompanów od kielicha i odnalazł drogę do pokoju. Należało się wyspać przed pracowitym dniem.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.

Ostatnio edytowane przez JanPolak : 28-02-2012 o 15:20.
JanPolak jest offline