Wątek: Byle Do Przodu!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2012, 21:57   #276
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Tak oto Tallyho został znowu związany – ale za to w doborowym towarzystwie! Oczywiście jako pierwszy stanął do pojedynku z drowem. W końcu był mężnym bohaterem, któremu nie straszne zmagania z czarnymi charakterami… A poza tym Szaima miał fajną zbroję, Ton miał nadzieję, że dropnie ją w loocie.

Honorowy rycerski pojedynek powinien zaczynać się od wyzwania. Ton zgodnie z obyczajem, wyzwał Szaimę:

- Masz na imię Szajse? Czy Szajba? Rodzice cię nie lubili, czy co? Chodź na solo! No cho no tu! Wgniotę cię w glebę i nawet nie spocą mi się przy tym jajka! Takiś twardy? No wyskocz, goguś! Już cię nie ma! Nie żyjesz! Piszesz testament, frajerze! Ja jestem Sprite, a ty pragnienie! Wyrwę ci nogę i skopię ci nią dupę! Co, peniasz?! Fikasz to znikasz! Zara będziesz zęby zbierać!

Natomiast plan walki wyglądał tak:

Lewa, lewa, prawa, low punch, low punch, przód, blok, Hadooouken!!! Ciach! Trach! Czak z półobrotu! Cięcie podwójnie zwodzone z wyskokiem i salto mortale! Pią! Pią! Łup! Bęc! Cięcie-pchnięcie-podcięcie! Szast-prast! Łiiiiiii! Powietrzna kobra!!! Bum! Półpiruet! Ćwierćszpagat! Ratatata! Roar! Huh! Fiu! Siu! Potem kombo, kombo. Do parteru i pod fleki!

Film poglądowy:
[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=CZv_lvvIVoI[/MEDIA]
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline